Günlük Hamal Fiyatları

Nisan 6, 2022

İstanbul’da taşıma ve nakliye işleriniz için hamal hzimeti vermekteyiz. Hamal kiralamak isteyenlerin merak ettiği bir diğer konuda günlük hamal ücretleri şu şekilde olabilir. Günlük hamal ücretleri nasıl belirlenir. Taşıması yapılacak yüklere göre – ürün ve hizmetlerin kapasitesine göre değişiklik göstermektedir. Yapılacak işlere fiyat vermekteyiz.

Günlük Hamal Ücretleri Listesi

  • 1 kişi hamal ücretleri fiyatı 300 ₺
  • 2 kişilik hamal ücretleri 600 ₺
  • 3 kişilik hamal kiralama 900 ₺
  • 4 kişilik hamal kiralama 1.200 ₺
  • 5 kişilik taşıma ekibi hamal kiralama 1.500 ₺
hamal ücretleri

Günlük hamal fiyat belirleme

Kişiler araç yüklenmesinde, boşaltılmasında ya da yük taşınmasında tercih edilmektedir. Geçmiş dönemlere göre ihtiyaçların çok daha fazla olduğu bu kişilerle iletişime geçmeden önce, fiyatları konuşmanız uygun olacaktır. Özellikle bu tür hizmetler sadece kamyon yükleme işlemi sırasında gerekmez. Bunun yanında eşya taşıma işlemlerinde de gereklilik ortaya çıkabilir.

Hamal Fiyatları

en düşük 300 ₺ den başlayan fiyatlarla hamal hizmetleri alabilirsiniz.m Evden eve eşya taşıma, Eşya monte demonte yapımı, Taşınılacak eşyaların hasar görmemesi için ambalajlama, Kırım, döküm, moloz işleri zamanında itina ile yapılır. Kasa (para kasası, özel üretim kasalar, döküm kasa ve benzeri) kasalarınız özenle taşınır. Bütün piyano ve ağır eşyalarınız profesyonel ve güvenli bir şekilde taşınır. Her türlü yük indirilmesi ve yüklenmesi işleriniz özenle ve kaliteli bir şekilde yapılır.

İstanbul avrupa ve anadolu yakasında hamal isteyenlere hizmet verilir. İşi taşıma olan profesyonel hamal hizmeti sunmaktayız. Hamal yevmiyesi hamalın yapacağı işe göre değişebilmektedir.