Osmanbey hamal

Temmuz 6, 2022

Osmanbey mahallesinde günlük hamal kiralama için bizden hizmet alabilirsiniz. Hamal bulmak için hemen bizi arayın. Deneyimli personeller ile hamal ve taşıma hizmeti. Mağaza taşıma, bina taşıma, depo nakliyesi ve düzenleme için hamal lazım ise hemen arayın.

Osmanbey’de hamal nereden bulunur?

En düşük 300 ₺ den başlayan fiyatlarla hamal hizmetleri alabilirsiniz.m Evden eve eşya taşıma, Eşya monte demonte yapımı, Taşınılacak eşyaların hasar görmemesi için ambalajlama, Kırım, döküm, moloz işleri zamanında itina ile yapılır. Kasa (para kasası, özel üretim kasalar, döküm kasa ve benzeri) kasalarınız özenle taşınır. Bütün piyano ve ağır eşyalarınız profesyonel ve güvenli bir şekilde taşınır.

osmanbeyde hamal

Hamal Telefonu Osmanbey: 0536 562 10 04 Her türlü yük indirilmesi ve yüklenmesi işleriniz özenle ve kaliteli bir şekilde yapılır. İstanbul avrupa ve anadolu yakasında hamal isteyenlere hizmet verilir. İşi taşıma olan profesyonel hamal hizmeti sunmaktayız. Hamal yevmiyesi hamalın yapacağı işe göre değişebilmektedir. Ofis veya büronun güvenli bir şekilde bizim taşımamızı  istiyorsanız yapmanız gerken ilk şey firmamızı arayıp yetkili kişiyle görüşüp ve daha sonra anlaşma onayladığı takdirde  taşınacak olan eşyaların kütle hacmine göre personelerimiz gereken nakliye aracını onaylar. Beyaz eşya nakliyesi ve taşıma için hamal lazım ise hemen bizi arayın. Evden eve nakliyat nedir sorusu günden güne önem kazanıyor. Taşınma işlemlerini emin ellere vermek konusunda daha ısrarcı davranıyor.

Osmanbey’de hamal bul

İstanbul’un anadolu yakası ve avrupa yakasının her yerine, her türlü taşıma işlerinde uygun fiyata hamal hizmetleri vermekteyim. Evden eve eşya taşıma, Eşya monte demonte yapımı, Taşınılacak eşyaların hasar görmemesi için ambalajlama, Kırım, döküm, moloz işleri zamanında itina ile yapılır. Kasa (para kasası, özel üretim kasalar, döküm kasa ve benzeri) kasalarınız özenle taşınır. Bütün piyano ve ağır eşyalarınız profesyonel ve güvenli bir şekilde taşınır. Her türlü yük indirilmesi ve yğklenmesi işleriniz özenle ve kaliteli bir şekilde yapılır.