Cağaloğlu hamal

Ağustos 16, 2022

Cağaloğlu Mahallesi’nde eşya taşımak için hamallara ihtiyaç duyan bireysel ve kurumsal bütün müşteriler 7 gün 24 saat bizi arayabilir biz her türlü eşya taşımacılığı ağır eşya taşıma müzik aletleri taşıma araç indirme ve araçları yükleme gibi işlerinizi yapabiliyoruz. Cağaloğlu bölgesinde firmanızın taşıma ve Nakliye işi olduğu zaman kalifiye düzgün çalışma kabiliyeti yüksek hamallar arıyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

cagaloglu hamal

Cağaloğlu’nda hamal arıyorum

Cağaloğlu bölgesinde iş yeri taşımacılığı dükkan taşımacılığı veya deponuzu farklı bir yerlere taşımak için hamala ihtiyaç duyabilirsiniz bizi 7 gün 24 saat hamal hizmeti olarak arayabileceğinizi unutmayın her türlü ağır hafif eşya taşımacılığı yapılmaktadır. Ağır Cihaz ve Akü Taşımacılığı, Ağır Sanayi ve Yük Taşımacılığı, Banka Temizlik İşleri, Binadan Binaya Taşımacılık, Buzdolabı Taşımacılığı, Çelik Kapı Taşımacılığı, Depo Taşımacılığı, İnce Temizlik İşleri, Kamyon & Tır İndirilmesi, Ofis ve Büro Taşımacılığı, Piyano Taşımacılığı, ağır eşya taşıma.

Cagaloğlu mahallesinde hamal lazım

İstanbul Hamal Hizmetleri olarak sizlere kurumsal çözümler sunmaktayız. İşinde kalifiye ekiplerimiz ile nakliye ve taşıma alanında kurumsal çözümler almak için bizi arayabilirsiniz. İstanbulun anadolu yakası ve avrupa yakasının her yerine, her türlü taşıma işlerinde uygun fiyata hamal hizmetleri vermekteyim. Evden eve eşya taşıma, Eşya monte demonte yapımı, Taşınılacak eşyaların hasar görmemesi için ambalajlama, Kırım, döküm, moloz işleri zamanında itina ile yapılır. Kasa (para kasası, özel üretim kasalar, döküm kasa ve benzeri) kasalarınız özenle taşınır. Bütün piyano ve ağır eşyalarınız profesyonel ve güvenli bir şekilde taşınır. Her türlü yük indirilmesi ve yğklenmesi işleriniz özenle ve kaliteli bir şekilde yapılır.