İstanbul Hamal Telefonları

Şubat 24, 2021

0536 562 10 04 İstanbul’da hamal telefonları. İstanbul’da hamal arıyorsanız biri bu telefondan arayabilirsiniz. İstanbul’da hamalların telefonları. Asansörlü nakliye işlemlerimiz, kat sayısı fazla olan binalar içindir. Binanın uygun olması durumunda eşyalarınız kapalı kasa araçlarla daha hızlı bir şekilde ulaşılması istenen noktaya ulaştırılacaktır. İstanbul’da ev taşımak için hamal hizmetleri.

istanbul hamal telefonları, hamal istanbul

Hamalların Telefon Numarası

0536 562 10 04 İstanbul’da Evden Eve Nakliyat firmaları parça eşya taşıma işleriyle de uğraşmaktadır. Seçtiğiniz eşyaları aynı yönde yol alacak araca sevk ediyor ve hedefe varmasını sağlıyoruz. Parça eşya taşıma hizmeti sayesinde sizlere daha uygun fiyatlar da verebilmekteyiz. Söküm, montaj, paketleme, kolileme firmamıza aittir.

Hamal Telefonu

0536 562 10 04 Hamal Telefonu Ofis taşıma ile ilgili çalışmalarımız da mevcudiyetini sürdürmektedir. Dosyalarınızı ve evraklarınızı plan dahilinde kolilere aktarırken itinayla paketliyoruz. Taşınacak yeni adresin belli olmaması durumunda ise eşya depolama birimimizle irtibata geçtiğiniz takdirde bizler de depomuzda güvenle bulunmaları için tüm gerekenleri yapmaktayız. İstanbul’da Evden Eve Nakliyat, şehirlerarası nakliyat hizmetini de bünyesinde bulundurmaktadır.