Uygun Fiyatlı Nakliyat Olur Mu?

Mart 9, 2021

Her işlemde olduğu uygun fiyat nakliyat sektörü içinde geçerlidir. Uygun fiyatlı nakliyat olur mu soruları ise çokça düşündürür. Aldığımız hizmetin uygun fiyatlı ve kaliteli olmasını dileriz. Fakat çeşitli sebeplerden ötürü bazı durumlarda nakliyat fiyat artışa geçer. Firmamız uzun yıllardır hizmet veren bir firmadır. Kalite hizmetini tecrübelerime dayanır. Kaliteli hizmet verirken en uygun fiyatta hizmet vermeye özen gösterir. Firmamız iş etik ve ahlakına uygun olarak fiyat prensibini benimser. Bundan dolayı firmamız gibi prestijli ve etik kurallara bağlı firmalar uygun fiyatlı hizmet alabilirsiniz.

Nakliye işleriniz için hamal mı lazım? Bu konuda da bizi arayabilirsiniz. Profesyonel hamallarla hizmetinzideyiz…

Paketleme Kim Yapmalı

Paketleme işlemi evden eve, ofisten ofise nakliyat işlemi sırasında firma tarafından söküm, paketleme ve montaj işlemini kapar. Nakliyat işlemi sırasında paketleme ücreti çok düşüktür. Nakliye işleminde işlem ücretini oluşturan kısım, taşıma yani yol masrafı ve eşyaların araca yerleştirme kısmını kapsar. Paketleme, söküm ve montaj işlemleri nakliyat işleminde ufak ücretler içerir. Uygun fiyat işlemi için paketle talep etmemek boşuna yorulmanıza sebep olur. Paketleme kim yapmalı sorusu da bu şekilde yanıtlanabilir.

İstanbul’da bir nakliyat firması

İstanbul nakliyat firması olan firmamız uzun yıllardır hizmet vermektedir. İli içi ve il dışı taşımacılık yapmaktadır. Firmamız uzun yılların deneyimi ışığında hem uygun fiyatlı hizmet vermekte hem de verdiği hizmetin kaliteli olmasına özen göstermektedir. Evden eve, ofisten ofise, büro ve iş yeri taşımacılığı yapmaktadır. Sadece taşımaz aynı zamanda özenle paketler, söker ve montajlar. Bu işlem sırasında mobilyalarınız ve eşyalarınız güvenilir ellerdedir.